פינוי פסולת

פינוי פסולת

אחת המטרות של כל רשות מוניציפלית היא שרחובות העיר שלה יהיו נקיים באופן שיעורר הערכה אצל התושבים והמבקרים בה. הצי החדיש והמשוכלל של נאות דורית משרת את הרשויות המוניציפליות השונות במקצועיות רבה ובמחירים הוגנים וסבירים, אוספים את הפסולת הגושית והגזם מרחבי העיר עפ"י לוחות זמנים שנקבעים מראש, ומשנעות אותה לאתר המיועד ומאושר לכך. משאיות מנוף משמשות לאיסוף הגזם והפסולת הגושית בימים שנקבעו מראש ובהתאם לפעילות של עובדי מחלקת הגנים, מיד לאחר הגיזום מגיעה המשאית לאיסוף הגזם ומונעת חסימת מקומות חניה ומעברים להולכי רגל.

לפני החגים ובמוצאי החגים נאספת הפסולת בתדירות גבוהה, כדי למנוע הצטברות של כמויות גדולות מדי של פסולת ברחבי העיר.

פסולת תעשייתית נאספת מהמפעלים השונים, ומועברת על פי ההרכב שלה לאזורים המורשים לכך במרכז הארץ או בדרומה. פסולת בנין נאספת הן מאתרי הבניה השונים והן מהמכולות המשמשות את קבלני השיפוצים ומועברת לאזור שהוקצה לכך.

כל מלאכת פינוי הפסולת מתבצעת במקצועיות רבה, תוך שימוש באמצעי ניהול מתקדמים. נהג המשאית מקבל מידע מפורט על מסלול הנסיעה שלו, אין קיצורי דרך או דילוג על רחוב/אזור מסוים. מרכז בקרה הממוקם בהנהלת החברה מבצע פיקוח שוטף על תנועת המשאיות השונות ומבטיח שלא יהיו שינויים במסלולי הנסיעה. ההנחיה המרכזית של הנהלת החברה לעובדיה היא להעניק ללקוחות שירות אדיב ומקצועי. כל עובדי החברה, ללא יוצא מן הכלל, עוברים הדרכה מקיפה על השירותים שהחברה מעניקה, ועל הדרישות של כל אחת מהרשויות המוניציפליות.

נאות דורית מחזיקה בכל האישורים והרישיונות הדרושים לצורך פינוי פסולת מכל הסוגים: ביתית, תעשייתית, בנין, גזם וכו'. כמו כן, פינוי פסולת ממתקנים של משרד הביטחון דורש היערכות מיוחדת, תחקירים בטחוניים של עובדי החברה והדרכות ייחודיות לגבי אופן ההתנהלות במקומות רגישים אלו.

נאות דורית מבצעת בערים רבות פינוי פסולת ביתית, תעשייתית, גזם ובנין. החברה מתאימה את אופן הפינוי והשינוע לסוג הפסולת ולתנאי השטח, והמשאיות החדישות מאפשרות ביצוע יעיל ומהיר של העבודה.

שמה הטוב של חברת נאות דורית הולך לפניה, וחוג הלקוחות המרוצים שלה גדל משנה לשנה.