אודות נאות דורית

אודות נאות דורית

מקצועיות ונסיון בתחום פינוי הפסולת וטיאוט הרחובות

נאות דורית בע"מ מספקת מגוון רחב של שירותי איסוף, שינוע ופינוי פסולת וטיאוט רחובות מכני, הן לרשויות מוניציפליות והן לחברות פרטיות. החברה הוקמה בשנת 1991, ובכיריה בעלי נסיון של למעלה מ-40 שנה בתחום פינוי הפסולת. הניסיון רב השנים בא לידי ביטוי בכל עבודה שמבצעת החברה עבור לקוחותיה. מגוון השירותים שהחברה מציעה הוא רחב ביותר ונותן מענה לכל צרכי הרשויות המוניציפליות והחברות הפרטיות בתחום פינוי הפסולת וטיאוט הרחובות.

צי הרכב של החברה גדול ומגוון וכולל את כל הרכבים הדרושים למגוון העבודות: משאיות רכינה ומנוף, משאיות דחס לפינוי אשפה, טריילרים, רמסע, מטאטאים מכניים בגדלים שונים וניידות סיור, פיקוח וחילוץ. נאות דורית מקפידה על ביצוע עבודה מקצועית ויסודית בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בתחום איסוף, שינוע ופינוי פסולת (ISO 9001:2000 ו-SA8000).

בחברה קיימת תשתית לוגיסטית ענפה, הכוללת מערכת בקרת איכות משוכללת, פרי שיתוף פעולה עם חברת "איתוראן", העוקבת אחר מיקומם של רכבי החברה בכל נקודת זמן. כל עובדי החברה עוברים השתלמויות רבות בנושא מתן שירות, הקשבה ויחס מעולה ללקוח, והם בעלי תודעת שירות גבוהה מאד. החברה מחזיקה שנים רבות בכל הרשיונות הדרושים לצורך עיסוק בתחום פינוי הפסולת הן מטעם הרשויות הרלוונטיות.

בזכות היתרונות הייחודיים שלה, נאות דורית היא חברה מובילה בתחומה, ונבחרת מבין כל מתחריה על ידי רשויות מוניציפליות, תאגידים עירוניים, משרד הבטחון על מתקניו השונים ומוסדות רבים.

כ-1300841

תושבים מרוצים

כ-60

כלי רכב ייעודים

מנהלים

נאות דורית בע"מ מספקת מגוון רחב של שירותי איסוף, שינוע ופינוי פסולת לרשויות מוניציפליות ולחברות פרטיות

יהודה גרשון

מנכ"ל

עו"ד קובי גרשון

סמנכ"ל

רועי גרשון

מנהל הרכש

לקוחותינו מספרים

המלצות מלקוחותינו על השירותים שאנו נותנים להם.