פינוי אשפה

פינוי אשפה

כמות האשפה הביתית הולכת וגדלה מדי שנה בכל העיריות, המועצות האזוריות והמועצות המקומיות ברחבי הארץ. השינוי המתמיד יוצר אתגרים חדשים בתחום פינוי ושינוע האשפה לאתרי פינוי פסולת רישמיים. בערים רבות מוקמות שכונות חדשות עם בניינים רבי קומות, שבכל אחד מהם גרות עשרות משפחות. בכל שכונה חדשה כזו מוקמים גם מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר וגני ילדים, מרכז מסחרי, מתנ"ס ועוד. הגידול בכמות התושבים מחייב היערכות מחדש בנושא פינוי האשפה ברחבי העיר. חברת נאות דורית נרתמת למהלכים אלו ונותנת פתרונות באמצעות ציוד קצה מתקדם ואסתטי.

חברת נאות דורית מחזיקה במשאיות ייעודיות לפינוי מיכלים טמוני קרקע. פינוי טמוני קרקע הינו תהליך מהיר יותר מאשר ריקון של עגלות אשפה מרובות, ולכן העבודה בשיטה זו יעילה הרבה יותר ומאפשרת פינוי אשפה בשטחים נרחבים יותר בעיר בפרק זמן קצר יותר.

פינוי האשפה הוא נושא חשוב במיוחד לרשויות המוניציפליות ולתושבים וחברת נאות דורית עושה כל שניתן למען שביעות רצונם, מייעלת את שיטות העבודה ורוכשת רכבים חדישים. נהגי הקווים של החברה מודעים היטב לחשיבות ההגעה בזמן בימי פינוי האשפה, ללא עיכובים וללא שינויים. מערכת הבקרה המשוכללת של נאות דורית עוקבת אחר מסלול הנסיעה של כל אחד מרכבי השירות של החברה בכל נקודת זמן. כל שינוי או עיכוב מתועדים ובמקרה של תקלה נשלחת משאית גיבוי, אשר מונעת שיבושים בפינוי האשפה.

פינוי אשפה ממוסדות ציבוריים כגון בתי ספר, בתי חולים וכד' מתבצע בעקביות תוך התאמה לאופן  הפעילות בהם. נוסף לפינוי אשפה ביתית מפנות המשאיות של נאות דורית גם אשפה ממתקנים של משרד הביטחון, בהם נדרשת הקפדה יתרה על נהלים מיוחדים וביצוע תחקירים לצורך אישור בטחוני לנהגים ולעובדים. אדיבות ורמת שירות גבוהה הן בראש סדר העדיפויות שלנו, כל עובדי החברה עוברים השתלמויות והדרכות בנושא וכל חריגה מהציפיות מטופלת ביסודיות כדי למנוע את הישנותה.